Özge Tur Seyahat Acentası

"Tatil Danışmanınız"TÜRSAB (A-0942) belge numaralı, 1976 yılında kurulmuş Türkiye’nin önde gelen köklü seyahat işletmelerinden biridir.
44 yıllık tecrübemiz ve her daim genç , dinamik, eğitimli personelimiz ile güzel yurdumuzun dört bir yanına ve dünya güzelliklerine mutlu bir gezinti yapmak için kalitemizden ödün vermeden, yolumuza devam etmekteyiz.

Misyonumuz
Sektörü ülkeler arası düzeyde tanıyan ve takip eden, müşteri odaklı prensip üzerine çalışan,müşterilerinin taleplerine en hızlı ve en güvenilir bilgilerle cevap veren, yüksek teknolojiyi, sahip olduğu yaratıcı insan gücü ile kullanıp hizmet verdiği tüm ülkelerde turizm sektöründe lider ve öncü kuruluş olmak.

Vizyonumuz
Dünya çapında güvenilir ve kaliteli hizmet sunan, herkesin ve her kesimin ihtiyaçlarına cevap verebilecek, müşteri ve insan kaynağını en değerli aktifi olarak kabul eden, genç girişimci ruhuna yakışır şekilde sürekli olarak fark ve değer yaratan, rakiplerinin örnek aldığı, her aşamada bir seyahat acentesinden daha fazlasını vaat eden, evrensel, saygın değeri yüksek, Dünya lider bir seyahat acentesi olmaktır.

HİZMET ALANLARIMIZ

Toplantı, Lansman ve Bayi Gezileri; Yurtiçi ve yurt dışında olmak üzere özel talepler doğrultusunda hazırlanan, paket programlar ile toplantılar, kampanyalar ve yeni ürünlerin tanıtımını yapılabileceği grup seyahatleri.

Kongre ve Seminer Organizasyonları; Salon Kiralama, Dekorasyon, Reklamcılık, Promosyon, Basın ve Yayın Hizmetleri, Katılımcılar ile ilgili Tüm Hizmetler.

Yurtiçi ve Yurtdışı Fuar Organizasyonları; Fuar Katılımları, Konaklama, Transfer, Rehberlik ve Tercüman Hizmetleri.

Yurtiçi ve Yurtdışı Turistik ve Ticari Seyahatler; Sezonluk Kültür Turları, Özel Sanat Turları, Ticari Seyahatler ve Organizasyonlar.

Gemi Seyahatleri; Deniz ve Nehir Gemileri ile Seyahat Paket Turları.

Okul Gezileri; Günübirlik Geziler, Kültür Gezileri, Tiyatro Gösterileri, Folklor Gösterileri, İzci Kampı, Yaz Kampı, Mezuniyet Balosu Organizasyonları.

Spor Etkinlikleri: Kayak, Sualtı Sporları, Rafting, Trekking, PaintBall Organizasyonları.

Alternatif Turlar: Doğa ve Çevre Gezileri, Piknik, Kamp Organizasyonları.

Uçak Bileti: Gurup ve münferit tüm havayolları rezervasyon ve Biletleme işlemleri Uçak kiralama hizmetleri
Ulaşım; Otobüs, Minibüs, Oto, Limuzin ve Helikopter Kiralama Hizmetleri.

Sigorta Hizmetleri; Seyahat ve Sağlık Sigortası, Vize Sigortası, Kişiye Özel Sigortası Paketleri.

VIP Service; Özel Ulaşım Araçları, Havalimanı Yer Hizmeti, Refakat, Koruma Hizmetleri

Vize; Müracaat ve Takip Hizmetleri.

image

Otel Rezervasyonu

Otel Rezervasyonu; Online otel rezervasyon sistemleri ile dünyanın tüm otellerine en iyi En fiyat garantisi ile anında rezervasyon imkanı sağlamaktayız.

Uçak Biletleri

Uçak Bileti: Bireysel ve Grup tüm havayolları için Rezervasyon ve Biletleme İşlemleri, Uçak Kiralama Hizmetleri (Charter)

İndirimli Uçak Biletleri

İNDİRİMLİ UÇAK BİLETLERİ;
Kurumsal seyahat ihtiyaçlarınıza profesyonel ve ekonomik çözümler sunuyoruz. Uçak bileti servis bedelleri ve bu bedeller üzerinden şirketiniz özel olarak uygulanacak indirimlerle uçak bileti giderlerinizi azaltıyoruz.

Vize Müracaat ve Takip

VİZE MÜRACAAT VE TAKİP HİZMETİ ;
İstanbul, Ankara ve İzmir Büyükelçilikleri ve konsolosluklarından turistik ve ticari vize talepleriniz hızlı bir şekilde değerlendirip. Vakit kaybı yaratan birçok formalite işlemden sizi kurtararak tüm bu işlemleri sizin adınıza Takip ediyoruz. Pasaport ve diğer gerekli evraklarınız bize ulaştıktan sonra en kısa sürede vize müracaatınız yapılıp ve başvuru sonucunuz yine en kısa sürede bilgisi ulaştırılır.

Sigorta Hizmetleri

SİGORTA HİZMETLERİ;
1618 Sayılı Seyahat Acenteleri kanunu gereği paket turlarda Seyahat ve Sağlık Sigortası zorunlu hale getirilmiştir. Gerçekleştirdiğimiz organizasyonlarda SSS dahildir.

Toplantı ve Bayi Gezileri

TOPLANTI VE BAYİ GEZİLERİ;
Ödüllendirme, birliktelik yaratma, bilgi arttırma, gücün farkında lığını destekleme, iletişim kurma, performans ölçme, motivasyon, eğlence, lansman, satış, pazarlama ve diğer amaçlar için belirlenen bütçeye uygun seçimler yapılarak, Maksimum fayda için amaca uygun içerik hazırlanır.

Kongre ve Seminer Organizasyonu

KONGRE VE SEMİNER ORGANİZASYONU;
Kongre organizasyonu sürecinde her detay kongre liderlerine tüm seçenekleri sunarak makul hale getirilir ve bilgilendirilir; sizin seçimlerinizi ideal hale getirir ve eksiksiz hayata geçiririz.

Yurtiçi ve Yurtdışı Turistik Seyahatlar

YURTİÇİ VE YURTDIŞI TURİSTİK SEYAHATLAR;
Bireysel veya grup organizasyon talepleriniz doğrultusunda sizlere özel programlar oluşturabildiğimiz gibi turizm piyasasında satış ortaklığımız bulunan seyahat acentelerini hizmetlerini de tek çatı altında bulabilirsiniz.

Yurtiçi ve Yurtdışı Fuar Seyahatleri

YURTİÇİ VE YURTDIŞI TİCARİ FUAR SEYEHATLERİ;
Başta Avrupa ülkeleri Almanya, Çin, Rusya ve Ukrayna olmak üzere dünya fuarlarına katılımınız için seyahat organizasyonunuz ile ilgili tüm detayları biz düşünürüz, uçuşunuz, havalimanından karşılanmanız, otelinize ulaşımınız, konaklayacağınız otel, size eslik edecek tercüman veya rehber, bavullarınızın odanıza gönderilmesi, günlük fuar alanına gidiş gelişiniz, fuar katılımcı iseniz vereceğiniz davet için catering veya trio müzik grubu dikkat çekecek aktiviteler, aklınıza gelebilecek veya gelmeyecek her detayı düşünüyoruz

Yolcu Taşımacılığı

YOLCU TAŞIMACILIĞI VE TRANSFER HİZMETLERİ;
İhtiyaçlarınız doğrultusunda belirlenen araçlar ile; İş toplantılarında , turistik gezilerde, kongre, seminer organizasyonlarında, özel günlerde, havalimanı transferlerinde, aylık, günlük veya saatlik ihtiyaç duyduğunuz her an sizlere ve misafirlerinize özel çözümler üreterek şehir içi ve şehirler arası hizmet vermekteyiz.

VIP Hizmetler

VIP HIZMETLER;
Önemli misafirleriniz için ; Havalimanı CIP hizmetleri, üst sınıf araç tahsisi, Limuzin ve helikopter transferleri, Özel koruma ve güvenlik hizmetleri, profesyonel rehberlik ve refakat hizmetleri.

Kurumsal Tanıtım

Tanıtım videomuzu izlemek için tıklayın

Hizmet Alanlarımız

Özge Tür Seyahat Acentası Güvencesiyle!

Image

Restaurant

Breakfast and Dinner

Image

Massage

Opens Daily

Image

Conference Room

Air Conditioning