Otel Rezervasyonu

5* HYATT RGENCY HOTEL
Otel, Belgrad'ın en büyük konferans salonu olan Sava Center'a yürüme mesafesindedir. Geniş, zarif ve iyi donanımlı toplantı odaları, özenli ve son derece profesyonel bir kadro ile birleştiğinde, Hyatt Regency Belgrade oteli, başarılı toplantılar, konferanslar ve ziyafetler için kentin önde gelen mekanı olmuştur.

Havalimanı Uzaklık: 20KM
Oda Sayısı: 301
Toplantı Salonu: 11

5* METROPOL PALACE HOTEL
Metropol Palace Hotel her zaman Belgrad'ın mükemmel temsilcisi olmuştur - güzel, zarif ve modern. Otel, Belgrad'ın tam kalbinde, Tasmajdan Parkı'na bakmaktadır. Tüm yatak odaları ve süitler her türlü ihtiyaca cevap verecek şekilde cömertçe döşenmiştir. Belgrad'ın tam kalbinde yer alan otel, Tasmajdan Parkı'na bakmaktadır ve konuklara hızlı tempolu Belgrad'ın yaşamı boyunca benzersiz ve sakin bir temel sunmaktadır. Tüm yatak odaları ve süitler, her türlü gereksinimi karşılayacak şekilde cömertçe döşenmiştir ve en son iletişim ve eğlence teknolojisiyle tamamlanmıştır.

Havalimanı Uzaklık: 25KM
Oda Sayısı: 239
Toplantı Salonu: 10

4* MOSKVA HOTEL
1906 yılında inşa edildiğinden beri, Hotel Moskva Belgrad'ın tam merkezinde bir dönüm noktasıdır. Otel, ücretsiz Wi-Fi, klima ve mini bar içeren konaklama birimleri sunmaktadır. Belgrad’ın ana caddesinde yer alan Moskva, 2010 yılında tamamen yenilenmiştir. Otelde bir aperatif bar ve uluslararası bir restoran bulunmaktadır. Ayrıca teraslı bir kafe, dünyaca ünlü pastanın bulunduğu bir pastane ve snack bar bulunmaktadır. Hotel Moscow konferans salonları her türlü iş toplantısı, sunum, toplantı, müzakere için idealdir. 4 salon vardır: Balkanska (200 kişi), Terazije (70 kişi), Kralja Milana (50 kişi) ve Protokol (90 kişi). Tüm salonlar “son teknoloji” ses ve dijital video projeksiyon sistemleri ve 10 mbps hızında kablosuz Wi-Fi İnternet ile donatılmıştır.

Havalimanı Uzaklık: 25KM
Oda Sayısı: 239
Toplantı Salonu: 10

4* PRAG HOTEL
Belgrad'ın kalbinde yer alan Hotel Prag, ücretsiz Wi-Fi erişimine sahip klimalı odalar ve 3 konferans salonuna sahip bir iş merkezi sunmaktadır. Belgrad'ın kalbinde yer alan Hotel Prag, ücretsiz Wi-Fi içeren klimalı odalar sunmaktadır. erişimin yanı sıra 3 konferans salonu bulunan bir iş merkezi. Belgrad üzerinde çatı terasından muhteşem görünümü! Prag Hotel'de yerel ve uluslararası yemekler servis eden 2 alakart restoran, bar ve pub bulunmaktadır. Bir bahçe de mevcuttur. Daha fazla yemek seçeneği için çeşitli restoranlar ve barlar içeren Skadarlija Bohemian Mahallesi 1 km uzaklıktadır.

Havalimanı Uzaklık: 13,3KM
Oda Sayısı: 82
Toplantı Salonu: 3

4* CROWNE PLAZA HOTEL
Lüks Crowne Plaza Belgrade, Yeni Belgrad'ın merkezi iş bölgesinde harika bir konuma sahiptir. Şehrin merkezine arabayla 5 dakikada ulaşılabilir. 2 alışveriş merkezi sadece birkaç metre uzaklıktadır. Otel bünyesinde bir spa merkezi ve fitness alanının yanı sıra kapalı yüzme havuzu bulunmaktadır. Konuklar otel bünyesindeki 2 restoranda yerel yemeklerin tadını çıkarabilirler. Otel doğrudan Belgrad'ın en büyük kongre merkezi Sava Center'a bağlandığından Crowne Plaza Belgrade kongre konukları için ideal bir mekandır. Otel, ülkenin en büyük toplantı ve ziyafet salonuna sahiptir. En büyük etkinlik ve spor salonu olan Belgrad Arena'ya kısa bir yürüyüşle ulaşılabilir.

Havalimanı Uzaklık: 13KM
Oda Sayısı: 416
Toplantı Salonu: 12

  • #Belgrad Turu
  • #Belgrad Turları
  • #Sırbistan Turu
  • #Sırbistan Turları

Bilgi Formu