Belgrade MICE

BELGRAD TOPLANTI VE KONFERANSLAR
Özge Turizm Seyehat Acentası, kurumsal ve yönetici seyahat planlamasında mükemmel hizmetlerle kurumsal düzeyde farklı memnuniyet talepleri getiren hizmetler sunmaktadır. En yüksek kalitede seyahat hizmetleri sunmayı, enerjimizi ve heyecanımızı yılların deneyimiyle birleştirmeyi taahhüt ediyoruz. İş seyahatinde ve organizasyonda gerekli olan tüm seyahat rezervasyonları ve hizmetleri, 7/24 kesintisiz hizmetleri ile profesyonel ekip tarafından sağlanmaktadır.

Potansiyel hedefimiz, müşteri memnuniyetini mümkün olan en üst düzeyde tutarak, her zaman müşterimiz olmanın ayrıcalığını hissedeceğiniz kaliteli hizmet ağını genişletmektir. En büyük başarımız, bizimle seyahatin keyfini ve ilhamını yaşamış çok sayıda memnun müşteriye hizmet etmektir.  Kurumsal müşteriler için bir çözüm ortağı ve tercih edilen şirket olmaktan gurur duyarız.

TOPLANTI VE KONFERANSLAR

Etkinlikler menümüzde kurumsal toplantılar ve ağırlama, teşvik seyahat programları, dernek toplantıları, konferanslar, seminerler, sergiler, tanıtım gezileri, ürün lansmanları, promosyon etkinlikleri, eğitim programları ve çok daha fazlasını bulabilirsiniz. Her etkinlik, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve hikayenizi anlatılmasını istediğiniz şekilde anlatacak özel bir tasarımdır.

SUNDUĞUMUZ HİZMETLER LİSTESİ
Etkinlik tasarımında danışmanlık hizmetleri, doğru yeri seçmenize yardımcı olmak, havaalanı karşılama ve selamlama, saha denetimi, konferans salonları ve salonların kiralanması, katılımcılar ve organizatörler için konaklama düzenlenmesi, eşlik eden programın tasarlanması ve yürütülmesi, transfer ve ulaşım, seçim restoranlar ve catering hizmeti, finansal planlama, etkinlik koordinasyonu, etkinliğin uygulanmasının izlenmesi, teknik Uygulama - Personel desteği, personel / hosteslerin izlenmesi, güvenlik görevlileri, etkinliğin benzersiz bir yerde hazırlanması, programların düzenlenmesi ve yürütülmesi, çeviri hizmetleri, tasarım, hediyeler ve af ve dekorasyon planlama, promosyon malzemeleri üretme, etkinliğinize kişisel bir dokunuş verme, etkinlik fikrinizi eksiksiz bir konsepte, iyi müzakereciye, boş zamanınızı doldurmak veya gala yemeğinizi veya bir partiyi tamamlamak için aktiviteler ve hizmetler geliştirmek .

TAKIM OLUŞTURMA
İş hayatında eğlence - Size gezginler tarafından haksız ihmal edilmiş olabilecek yeni varış yerleri ve gizli mücevherler ortaya koyuyoruz. Konaklama, transferler, tur rehberleri, restoranlar, gezi - bizden tüm bu segmentlerde en iyi hizmeti bekleyebilirsiniz.
 

  • #Belgrad Turu
  • #Belgrad Turları
  • #Sırbistan Turu
  • #Sırbistan Turları

Bilgi Formu