Belgrad Gece Hayatı

Kış ve yaz Belgrad kulüpleri var.

Kış gece kulüpleri şehir merkezinde bulunur ve yoğun sezonları Ekim'den Mayıs'a kadar uzanır.

Yaz aylarında Belgrad partisi, yaz gece kulüplerinin Mayıs ayında açılış gecelerinin olduğu nehirlere taşınır. Aslında bunlar diskoteklere dönüştürülen büyük, açık hava salları ve tekneler. En popüler Belgrad kulüpleri, Brankov Köprüsü'nden başlayarak Sava nehrinin Avrupa'nın en uzun nehri olan Tuna ile buluştuğu noktaya kadar Sava Nehri'ndeki kulüplerdir.

Fuar anlamına gelen “Sajam”, popüler Belgrad Kulüplerine ev sahipliği yapan bir başka parti alanı.

En ünlü Belgrad Kış Kulüpleri Belgrad'ın en popüler bölgesinde yer almaktadır - ”Beton Hall“.

Kış Kulübü'nün bir diğer noktası da “Savamala” bölgesi.

Belgrad gece kulüpleri ücrete tabi değildir, ancak rezervasyon gereklidir. Tüm noktalar - bar, bar masaları, yüksek masalar, VIP masaları - rezerve edilmelidir. Kulübün gece yarısından geç olmamak kaydıyla kulübe girmek çok önemlidir, aksi takdirde kulübün başka birine rezervasyon yapma hakkı vardır.

Ayrıca, Belgrad'daki gece kulüplerinde uygunsuz giyinmiş (spor modası gibi) giremezsiniz ve içeride içecek, narkotik veya silah taşıyamazsınız. Bunun yanı sıra, kapıdaki fedailer adınızın konuklar listesinde olup olmadığını kontrol ediyor.

Önemli Uyarı: Tüm Belgrad Kulüplerinin Dans Zeminleri vardır, ancak Avrupa'daki ortak kulüpler ile Belgrad'daki kulüpler arasındaki en büyük fark, her popüler Belgrad Kulübünün Dans pistinde bar ve VIP Masaları olmasıdır.

Oturup parti yapabileceğiniz, kulüpten istediğiniz herkesi davet edebileceğiniz ve hatta bazı kulüplerde bile dans edebileceğiniz masalar var. Bu tablolar VIP Tablolar veya yerel dilde “Separe” olarak bilinir.

İşimiz, partinin KALBİNDE en iyi konumdaki VIP Masasını almanızı ve sıralarda beklemeden kulübe girmenize yardımcı olmaktır. Bunun da ötesinde Hizmetimiz KESİNLİKLE ücretsizdir!

Tüm Belgrad Kulüpleri Dans Pistlerine Sahiptir, AMA TÜM KULÜPLERİN dans pistlerinde her yere Bar ve VIP masalar yerleştirilmiştir. YAP, Her Yerde!

Bu, Avrupa'daki kulüplerin çoğu ile Belgrad'daki kulüpler arasındaki büyük fark olacaktır.

Belgrad kulüplerinde dans etmek ve sert bir şekilde ayrılmak meydan okurcasına mümkündür ancak masanızda sadece dans pistinde.

REZERVASYON = Misafir Listesi = Kulübe giriş

Rezervasyon yok = Büyük olasılıkla / Giriş yok

Belgrad'da VIP masasına sahip olmak, pahalı olmasının yanı sıra, çok eğlenceli. Tüm Belgrad kulüplerinde sunduğumuz VIP masaları, partinin kalbinde harika masalardır. Masanıza ve partinize Sert istediğinizi davet edebilirsiniz.

Kafanız karışmasın, dünyanın dört bir yanındaki şehrin çoğunda VIP masasına sahip olmak, eylemden uzak duracağınız için çok sıkıcı olabilir. Belgrad'da, bunun tam tersi, VIP masayla partide, diğer parti insanlarıyla bağlantıdasınız.

Şaşırmayın, Belgrad'daki insanlar kulüplerin etrafında dolaşıyor ve insanlarla tanışıyor ve masaya katılmaya davet ediyorlar.

Rezervasyon hizmetimiz ücretsiz ve hızlı. En popüler Belgrad kulüplerinden bazılarında yerinizi ayırtın, bizimle kulüplerin içine hızlı bir şekilde katılın ve kendinizi bir Misafir Listesine alın (ÜCRETSİZ)!

  • #Belgrad Turu
  • #Belgrad Turları
  • #Sırbistan Turu
  • #Sırbistan Turları

Bilgi Formu