Batı Sırbistan - Zlatibor Dağı Turu

EKSTRA TUR
SAAT: 07:30 - 22:00

FİYAT: Kişi başı 80,00 €

DAHİL: Transfer, İngilizce & Türkçe konuşan rehber, öğle yemeği, giriş ücretleri dahildir.

Sırp yaylaları olarak adlandırılan Batı Sırbistan ve incisi Belgrad'a 200 kilometre uzaklıkta olan Zlatibor dağı. Bozulmamış doğa, misafirperverlik ve çok fazla yiyecek burada bulabileceğiniz şeyler. Zlatibor (kelimenin tam anlamıyla “altın çam”) Belgrad'dan sonra Sırbistan'ın en önemli turistik yerlerinden biri ve aynı zamanda Sırbistan'ın en çok ziyaret edilen dağı, yürüyüş, binicilik, binicilik, dört safari gibi aktif tatil arayışları için çok çeşitli fırsatlar sunuyor veya özel zayıflama ve sağlıklı yaşam programlarına katılmak. Ilıman iklimi, ormanlık vadileri, otlakları, dereleri ve çam ağaçları ile olağanüstü güzellikteki bir dağ.

Zlatibor'a giderken geçtiğimiz ilk yer Divcibare dağı. Kısa kahve molasından sonra, el yapımı çanak çömlekleriyle bilinen Terzica avlija adı verilen etno evine devam ediyoruz. Nehrin yanındaki restoranda Potpec köyünde öğle yemeği yiyeceğiz. Stopica mağarasına yolculuğumuz devam edecek, üç speleolojik ve hidro ufuktan oluşan nehir mağarası: zaman zaman sular altında kalmış, nehir ufku ve en genç olanı, çatlakların ufku. En genç sistemi olmadan Stopica Mağarası 1.691,5 m uzunluğunda, 7.911,5 m2'lik alanı kaplar ve 120.000 m3'ten fazla hacme sahiptir.

Bir sonraki durak Zlatibor dağının merkezi olacak, burada 2 saat mola ve yürüyüş için boş zamanımız olacak veya binicilik, macera parkı, dörtlü sürüş veya sadece yürüyüş gibi aktiviteler olacak. Akşam geç saatlerde Belgrad'a dönüyoruz.
 

  • #Belgrad Turu
  • #Belgrad Turları
  • #Sırbistan Turu
  • #Sırbistan Turları

Bilgi Formu